Yurtiçi ve Yurtdışı Turlar

ADABAŞAR TURİZM olarak siz değerli misafirlerimize mevsimlik yurtiçi ve yurt dışı kültür turları alternatiflerimiz mevcuttur. Turlarımıza bireysel olarak katılabileceğiniz gibi grubu oluşturup da size özel bir program hazırlayabiliriz.

Turları araştır

Uçak Biletleri

ADABAŞAR TURİZM olarak siz değerli yolcularımıza en uygun bileti bulmak bizim görevimizdir. Siz sadece tarihi ve yeri söyleyin bütçenize en uygun uçak biletini bulalım.

Bilet Alın

Otel Rezervasyonları

ADABAŞAR TURİZM olarak siz değerli misafirlerimize en uygun otelleri sunarız. Özellikle erken rezervasyon dönemlerinde %50’ye varan indirim oranlarıyla 9 taksite kadar otel rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Deneyimli satış personelimiz sizlere önereceği oteller ile ilgili daha önceden info aldıkları ve bölgeye ve otele hakim oldukarı için sizlere en iyi oteli en uygun fiyata sunarlar.

Rezervasyon Yapın

 Avrupa Birliği Proje Çözümleri

ADABAŞAR TURİZM olarak lise ve üniversite öğrencilerine yönelik ERASMUS,COMENIUS, LEONARDO da VINCI, GRUNDVIG ve JEAN MONNET gibi AB Projeleri için uçak biletlerinde, giden-gelen gruplar için konaklama da ve havaalanı transferlerinde en uygun fiyatlandırmayı sunar.

Teklif Alın

T.C. Başbakanlık YTB Proje Çözümleri

ADABAŞAR TURİZM olarak Sivil Toplum Örgütleri, üniversiteler ve çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik T.C. Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları projeleri için uçak biletlerinde, giden-gelen gruplar için konaklama da ve havaalanı transferlerinde en uygun fiyatlandırmayı sunar.

Teklif Alın

T.C. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığı Proje Çözümleri

ADABAŞAR TURİZM olarak T.C. İçişleri Bakanlığı’na bağlı derneklere yönelik projelerde danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Teklif Alın

Kurumsal Çözümler – MiCE

ADABAŞAR TURİZM olarak siz değerli kurum,kuruluş ve firmalara WEEKEND, WORKSHOP, KONGRE-SEMİNER, FUAYE ve FUAR gibi hizmetleri gerek yurt içinde gerekse yurt dışında sunarız.

Teklif İsteyin

Hac-Umre Organizasyonları

ADABAŞAR TURİZM olarak siz değerli misafirlerimize kutsal topraklar ziyaretlerinde en iyi alternatifleri sunarız.

Turları araştır

Yetkililerimiz

Serhat Ertuğrul BAŞAR (Genel Müdür / Şirket Müdürü)

Üst düzey firmalarda satış,idari işler ve satın alma departmanlarında yönetici olarak çalışmıştır. A.Ü. Kamu Yönetimi ve SAÜ İşletme MBA Yüksek Lisans mezunudur. Yüksek Lisans Bitirme Tezini “İnşaat Sektöründe İnsan Kaynakları Uygulamaları” üzerine yapmıştır.

Mesaj Gönderin 
Volkan BAŞAR (Acenta Müdürü / Şirket Müdürü)

Çeşitli otel ve seyahat acentalarında uzun süreli sektör tecrübesine sahiptir. D.P.Ü. Turizm ve Otel İşletmeciliği, A.İ.B.Ü. Turizm İşletmeciliği ve Otelcilik ve S.A.Ü. İşletme MBA Yüksek Lisans mezunudur. Lisans Bitirme Tezini “E-Ticaret ve Sanal Pazarlama”, Yüksek Lisans Bitirme Tezini ise “2023 Türkiye Turizm Stratejileri ve Pazarlama Politikaları” üzerine yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mesaj Gönderin 

Ekibimiz

Esra KOCAKAVUKOĞLU (Acenta Satış Geliştirme Sorumlusu)

Karabük Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Çeşitli firmalarda satış & pazarlama alanında çalışmıştır.

Mesaj Gönderin